تا چه شماره چشمی می‌توان عمل لازک را انجام داد؟

Both eyes LASEK in the same day
آیا لازک هر دو چشم به صورت همزمان امکان پذیر است؟
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
Gradual-Loss-of-Vision
کوری تدریجی چگونه اتفاق می‌افتد و آیا درمانی دارد؟
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
نمایش همه
Can Lasek Correct High Prescriptions

اصلاح نزدیک‌بینی، دوربینی و آستیگماتیسم شدید با عمل لازک

عمل لازک یک روش جراحی برای درمان عیوب انکساری چشم است. این عمل، به‌صورت اختصاصی برای افرادی طراحی شده است که قرنیه نازک دارند. عمل لازک ، بینایی افرادی که دچار نزدیک‌بینی، دوربینی و آستیگماتیسم هستند را بهبود می‌بخشد.

خیلی از افراد، به خاطر این که شماره چشم بالا دارند، گمان می‌کنند نمی‌توانند عمل لازک انجام دهند. در گذشته، این موضوع واقعیت داشت. زمانی که هنوز پیشرفت کافی در جراحی‌های لیزر چشم صورت نگرفته بود، افرادی با شماره چشم بالا، نمی‌توانستند با عمل لازک درمان شوند. امروزه، به خاطر پیشرفت تکنولوژی، این محدودیت برداشته شده است.

با استفاده از دستگاه‌های مدرن، جراحان قادر هستند تا شماره چشم ۱۲ را با عمل لازک اصلاح کنند. با این حساب، تقریبا تمام افراد می‌توانند داوطلب انجام عمل لازک باشند، حتی افرادی با شماره چشم بسیار بالا. می‌توان گفت افراد دارای شماره چشم بالا، بهترین داوطلب برای عمل لازک هستند. در بعضی بیماران، به‌خصوص کسانی که دچار آستیگماتیسم هستند، عمل لازک بهتر از عینک و لنز، بینایی را اصلاح می‌کند. این افراد بعد از عمل لازک، نسبت به زمانی که از عینک یا لنز استفاده می‌کردند، دید بهتری دارند.

حداکثر شماره چشم قابل درمان با عمل لازک، مقدار ثابتی نیست و بستگی به عواملی مانند ضخامت قرنیه دارد. جراحان مختلف، معیارهای مختلفی برای تعیین حداکثر شماره چشم برای عمل لازک دارند. بعضی از جراحان، شماره چشم 8 را بالاترین شماره چشم برای درمان با عمل لازک می‌دانند؛ برخی دیگر، شماره چشم ۱۲ تا۱۴ را نیز با لازک درمان می‌کنند.

اگر شماره چشم خیلی بالا دارید، نگران نباشید؛ شما هم می‌توانید تحت عمل لازک قرار گیرید. حتی اگر درگذشته امکان درمان شما وجود نداشت، در حال حاضر این امکان فراهم شده است. با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، تقریبا همه می‌توانند داوطلب عمل لازک باشند. کافیست با مطب یک جراح باتجربه تماس بگیرید و معاینه شوید.

اگر تاربینی دارید می‌توانید با عمل لازک برای همیشه آن را درمان کنید، برای خواندن ادامه این مطلب روی لینک آن کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات دکتر میرمحمد صادقی روی لینک آن کلیک کنید..

برای تماس با مطب دکتر میر محمد صادقی جراح و متخصص بیماری‌های چشم و کسب اطلاعات بیش‌تر روی لینک کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *